Nawigacja

Harmonogram kółek Harmonogram konkursów i imprez szkolnych

Kółka Zainteresowań

Harmonogram kółek

 

Nasze motto : „Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi”

 

KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

L.p Nazwa kółka Nauczyciel Dzień Godz.

 

Sala

 

1. Kółko polonistyczne Marzena Bach-Cepok      
2. Kółko teatralne Emilia Bryndal

 

 

   
3. Kółko czytelnicze
„Razem z książką”
Iwona Błach środa 12.50-13.35 002
4. Kółko czytelnicze dla klas młodszych Alina Domańska czwartek 13.45- 14.30 004
5. Kółko wokalno-taneczne kl.1-3

Aldona Floryan

Joanna Piotrowska

wtorek 14.40-15.25 009
6. Gimnastyka korekcyjna kl.1-3 Ewa Gołąb środa 7.00-7.45 sala gimnastyczna
7. Kółko turystyczno - krajoznawcze Agnieszka Jarnutowska wtorek 15.30-16.30

 109

8.

Zajęcia wspomagające

z matematyki dla kl.7a

Jaskółka Beata piątek 8.00-8.45 207
9. SKS –Gry i zabawy z piłką nożną
 
Koczur Mirosława

poniedziałek
czwartek

i piątek
 

8.00-9.00
7.00-8.00

 
sala 
gim.
10. Kółko j.polskiego-przygotowanie do konkursu
Konsultacje dla uczniów 8a

 
Krasińska Edyta środa
wtorek

 
8.00-8.45
8.50-9.35

 211

11. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Kusz Bettina środa 7.15-8.00  204
12. Kółko historyczne Lachowska Justyna poniedziałek 13.45-14.30 206
13.

SKS -siatkówka kl.4-8

Majka Tomasz wtorek
piątek

 
7.00-7.45
7.00-7.45
sala gimnastyczna
14.

Kółko historyczne kl.4-7

"Ludzie, którzy zmienili bieg historii"

Orlikowska Aldona wtorek 14.40-15.25 206
15. Bajkoterapia Płaszczyk-Kucharska Agnieszka czwartek 13.00-14.00 świetlica szkolna
16.

Kółko plastyczne

Poloczek Izabela wtorek 8.00-9.00
11.00-12.00
świetlica szkolna
17. Kółko teatralne Pradela Urszula wtorek 13.45-14.30  207
18. Gry i zabawy interaktywne Procek-Hryniewicz Krystyna piątek 9.30-10.30 gab.psychologa
19. SKS-Lekka atletyka kl. IV-VIII Rajchel Bożena poniedziałek 7.00-7.45

sala gimnastyczna

20.

Kółko wspomagające kl.0

Proniewicz Maria środa 13.00- 13.45 sala zerówki
21.

Kółko plastyczne

Ratecka Magdalena poniedziałek
wtorek

 

14.40-15.25

13.45-14.30
 

pracownia plastyczna
22. Kółko matematyczne kl.4-7 Śmietanka Beata

 

środa
  

7.10-7.55 102
23. Kółko muzyczne Śmietanka Beata
Pieszka Wojciech

 
wtorek 14.30-15.25 harcówka
24. Kółko plastyczno-literackie kl.1a Świerdza Małgorzata poniedziałek 8.50-9.35 007
25.

Kółko matematyczne 

Zajdel-Imiela Grażyna środa kl.4b
czwartek7b

12.50-13.35

8.50-9.35
 

110

213
 

26. Kółko kl.1b „Czytanie i zabawa” A.Sambor-Zięba wtorek 11.40-12.25 004
27..          
28.          
29.          
30.          

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć