Nawigacja

Harmonogram kółek Harmonogram konkursów i imprez szkolnych

Kółka Zainteresowań

Harmonogram kółek

 

Nasze motto : „Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi”

 

KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

L.p Nazwa kółka Nauczyciel Dzień Godz.

 

Sala

 

1. Kółko polonistyczne Marzena Bach-Cepok piątek 14.45-15.30 sala kl.4b
2. Kółko teatralne Aleksandra Bulska środa 15.30-16.30 świetlica szkolna
3. Kółko teatralne Emilia Bryndal

poniedziałek

8.00-8.45 213
4. Kółko czytelnicze
„Razem z książką”
Iwona Błach środa 11.45-12.30 002
5. Kółko czytelnicze dla klas młodszych Alina Domańska czwartek 13.45- 14.30 004
6. Kółko rozmaitości kl.2c Agnieszka Gorczewska środa 13.45- 14.30 006
7. Kółko wokalno-taneczne kl.1-3

Aldona Floryan

Joanna Piotrowska

wtorek 14.40-15.25 009
8. Gimnastyka korekcyjna kl.1-3 Ewa Gołąb piątek 7.00-7.45 sala gimnastyczna
9. Kółko turystyczno - krajoznawcze kl.6-8 Agnieszka Jarnutowska wtorek 15.30-16.30

 109

10. Kółko ekologiczno - przyrodnicze kl.4-5

Agnieszka Jarnutowska

Aldona Orlikowska

wtorek 14.40-15.25 109
11.

Zajęcia wspomagające

z matematyki dla kl.7a

Jaskółka Beata piątek 8.00-8.45 207
12. SKS –Gry i zabawy z piłką nożną
 
Koczur Mirosława

poniedziałek


czwartek

i piątek
 

7.00-8.00

7.00-8.00

sala 
gim.
13. Kółko j.polskiego-przygotowanie do konkursu
Konsultacje dla uczniów 8a

 
Krasińska Edyta środa
wtorek

 
8.00-8.45
8.50-9.35

 211

14. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Kusz Bettina środa 7.15-8.00  204
15. Kółko historyczne Lachowska Justyna czwartek 12.50-13.35 206
16.

SKS -siatkówka kl.4-8

Majka Tomasz wtorek
piątek

 
7.00-7.45
7.00-7.45
sala gimnastyczna
17.

Kółko historyczne kl.4-7

"Ludzie, którzy zmienili bieg historii"

Orlikowska Aldona wtorek 14.40-15.25 206
18. Bajkoterapia Płaszczyk-Kucharska Agnieszka czwartek 13.00-14.00 świetlica szkolna
19.

Kółko plastyczne

Poloczek Izabela wtorek 8.00-9.00
11.00-12.00
świetlica szkolna
20. Kółko teatralne Pradela Urszula wtorek 13.45-14.30  113
21. Gry i zabawy interaktywne Procek-Hryniewicz Krystyna piątek 9.30-10.30 gab.psychologa
22. SKS-Lekka atletyka kl. IV-VIII Rajchel Bożena poniedziałek 7.00-7.45

sala gimnastyczna

23.

Kółko wspomagające kl.0

Proniewicz Maria środa 13.00- 13.45 sala zerówki
24.

Kółko plastyczne

Ratecka Magdalena poniedziałek
wtorek

 

14.40-15.25

13.45-14.30
 

pracownia plastyczna
25. Kółko matematyczne kl.4-7 Śmietanka Beata

 

środa
  

7.10-7.55 102
26. Kółko muzyczne Śmietanka Beata
Pieszka Wojciech

 
wtorek 14.30-15.25 harcówka
27. Kółko plastyczno-literackie kl.1a Świerdza Małgorzata poniedziałek 8.50-9.35 007
28. Kółko matematyczne kl.3 Izabela Turczak poniedziałek 14.35-15.20 010
29.

Kółko matematyczne 

Zajdel-Imiela Grażyna środa kl.4b
czwartek7b

12.50-13.35

8.50-9.35
 

110

213
 

30.

Kółko kl.1b „Czytanie

i zabawa”

A.Sambor-Zięba czwartek 10.40-11.25 004
31.

Kółko czytelnicze

 

Beata Wolak wtorek 8.00-8.45 biblioteka

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć