E-Dziennik

Szanowni Państwo!

Dyrektor Szkoły informuje, że od roku szkolnego 2015/2016 korzystamy z  dziennika ekektronicznego czyli e-dziennika, który umożliwia Państwu na bieżąco monitorowanie postępów w nauce ( oceny i uwagi) swoich dzieci, logowanie  do e-dziennika jest zupełnie bezpłatne. Jedynym warunkiem jest złożenie  u wychowawcy adresu E-mail, koniecznego do utworzenia konta rodzica. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak korzystać z tej funkcji oraz film.

Pierwsze logowanie do Dziennika Elektronicznego

1. Logowanie do e-dziennika znajduje się pod adresem: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gliwice
  2. W następnym oknie odbywa się już logowanie Dziennika Elektronicznego.
  3. Za pierwszym razem nie wpisujemy ani loginu ani hasła (bo go jeszcze nie mamy) tylko używamy niebieskiego linku -Załóż konto.
  4.  Program otworzy następne okno
  5. Nastepnie wpisujemy swoją e-mail,zaznaczamy " Nie jestem robotem" i wysyłamy wiadomość.
  6. Należy zalogować się na swoją pocztę i kliknąć w link aktywacyjny, wyświetli się okno do zmiany hasła.

UWAGA!

HASŁO NIE POWINNO ZAWIERAĆ WŁASNEGO IMIENIA I NAZWISKA,

POWINNO MIEĆ WIĘCEJ NIŻ 8 ZNAKÓW,

ZAWIERAĆ JEDNĄ WIELKĄ LITERĘ,

JEDNĄ CYFRĘ,

JEDEN ZNAK: @, #, & LUB +

Firma Vulcan informuje, że dziennik nie działa poprawnie pod przeglądarką IE w wersji 11. Zaleca się korzystanie z wersji niższej bądź innych przeglądarek.

Rozwiązaniem jest odinstalowanie aktualizacji 11 i powrót do 10. Bądź skorzystanie z innej przeglądarki Mozilla Firefox bądź Chrome.

Poniżej przedstawiamy link do szczegółowej instrukcji pdf:

instrukcja-dla-rodzica.pdf