Nawigacja

Sukcesy uczniów 2016/2017 Sukcesy uczniów klas 0-III 2016 2017 Stypendyści naszej szkoły I półrocze 2016/2017 Sukcesy uczniów klas IV-VI 2015/2016 Sukcesy uczniów klas 0-3 w roku szkolnym2015/2016

Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów 2016/2017

 

 

Udział uczniów w konkursach

 

Lp.

Nazwa

Zasięg

Uczestnicy

Miejsce

Konkursy matematyczne

1

Naukowa Liga matematyczna

Powiatowy

Mateusz Wilk, Paweł Żuchowicz, Szczepan Utratny

3 miejsce

2

Powiatowy  konkurs międzyszkolny drużynowy Mistrz Tangramu

Powiatowy

klasy 4 i 5 przeszły do finału

 

Finał 15 luty

3

Konkurs Przedmiotowy

 z Matematyki

 

Miejski

Do półfinałów przeszli

Mateusz Wilk, Paweł Żuchowicz, Szczepan Utratny

W półfinałe

4

Nudna matematyka

Wojewódzki

Paweł Żuchowicz Anna Jedrzejowska Koszałka Helena

 

Mikuła Hanna Miron Nowak

Łukasz Skrzyszewski  Stanisław Barczyk Szymon Mizerski

Michał Bainczyk Szczepan Utratny

 

Finalista

 

 

 

 

 

 

półfinaliści

5

Alfik matematyczny

Ogólnopolski

Anna Jędrzejowska

Michał Wojna
Michał Bainczyk
Mateusz  Wilk

Paweł Żuchowicz

 

wynik bardzo dobry

 

 

wynik  dobry

6

XIII konkurs  Mała Olimpiada

Matematyczna

 

Powiatowy

Michał Bainczyk

Helena Koszałka

laureat

finalistka

7

Konkurs „Kangur Matematyczny”

Międzynarodowy

Anna Jędrzejowska

Paweł Żuchowicz

Hanna Mikuła
Tomasz Troll

Michał Wojna
Mikołaj Rojek
Mateusz Wilk
Zofia Schwedler

I miejsce

 

 

 

 

 

wyróżnienie

 

 

 

8.

„Mistrz Tabliczki Mnożenia”

Wojewódzki Anna Jędrzejowska III miejsce
9.

Liga Naukowa- matematyka

 

Szczepan Utratny, Paweł Żuchowicz, Mateusz Wilk

III miejsce - drużynowo

10. Konkurs Przedmiotowy z Matematyki: Wojewódzki

Szczepan Utratny

Paweł Żuchowicz

Mateusz Wilk

finalista

 

półfinaliści

 

11. "Mistrz Tangramu"   Anna Jędrzejowska Finalistka
12.

     VI konkurs

"I Ty możesz zostać Pitagorasem"
powiatowy

Wilk Mateusz

Helena Koszałka
 III miejsce
Konkursy z języka polskiego
1. Konkurs Frazeologiczny „Po nitce do kłębka” Międzyszkolny Ina  Jelińska II  miejsce w kategorii klas VI
2.

Konkurs multimedialny"Józef Piłsudski - marszałek przynoszący Polsce wolność"

Międzyszkolny

  Hanna Mikuła

Kamila Kociołek

I miejsce w kategorii klas 5.

II miejsce w kategorii klas 6.

3. Dziecięca Konferencja poświęcona postaci H.Ch. Andersena   Zofia Nowak I miejsce za prezentację i wystąpienie z odczytem
4. Konkurs literacko- plastycznym Międzyszkolny

Hugo Chrzanowski - Małys,

Anna Jędrzejowska

I miejsce

wyróżnienie

5.

"Znani gliwiczanie"

Międzyszkolny

Adam Bronikowski

Paweł Fligier

I miejsce
Konkursy z historii
1. IV konkurs historyczny ,,Ten piękny wiek XIX” Międzyszkolny Anna Chrapka I miejsce
2. XVII Konkurs Mitologiczny ,,O laur Zeusa”- Międzyszkolny

Hanna Mikuła, Jan Kostempski

I miejsce
3. Konkurs mitologiczny ,,W świecie bogów i herosów greckich” Międzyszkolny Lena Węgrzynowska III miejsce
Konkursy z języka angielskiego
1. "Let’s Test Your English " Międzyszkolny Natalia Mieczyńska, Jan Pikoń, Szczepan Utratny II miejsce
2. "Christmas bauble" Międzyszkolny Oliwia Graboś  III miejsce
3.   "English Master" Powiatowy  Michał Macalik  II miejsce

Konkursy z religii

1.

   Konkurs Piosenki religijnej „Pieśń niesiemy w darze”

 

Wojewódzki

Zespół kl.4a

 

 

Stangel Aleksandra

 

I miejsce

 

I miejsce oraz nagroda specjalna Dyrektora MDK w Gliwicach

2. Konkurs Informatyczno – Religijny „Świety Albert” Międzyszkolny Martyna Dzimira III miejsce
3. „Świety Franciszek w oczach uczniów” Ogólnopolski

Filip Simon

Michał Wojna

II miejsce

wyróżnienie

Konkursy muzyczne
1. Konkurs Pieśni Patriotycznej Powiatowo - miejski

Zespół wokalno - instrumentalny "Dziewiątka"
 I miejsce
2.

Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Wojewódzki Zespół wokalno - instrumentalny "Dziewiątka"  I miejsce
3. Konkurs Piosenki Dziecięcej Rejonowy Zespół wokalno - instrumentalny "Dziewiątka" I miejsce
4. XXII Wojewódzki Festiwal Pieśni I Piosenki Obcojęzycznej Wojewódzki Zespół wokalno - instrumentalny "Dziewiątka" wyróżnienie
5. Konkurs Kolęd i Pastorałek Miejski Zespół wokalno - instrumentalny "Dziewiątka" II miejsce
6. GGMT „ZWIASTUNY”   Zespół wokalno - instrumentalny "Dziewiątka" statuetka dla zespołu
7. XXII Wojewódzki Festiwal Pieśni I Piosenki Obcojęzycznej Wojewódzki Aleksandra Stangel III miejsce
8. Konkurs Kolęd i Pastorałek Miejski Aleksandra Stangel I miejsce

Konkursy informatyczne

1.

"Mała Ojczyzna w małych oczach"

Międzyszkolny

Hanna Michalak – 2b

Antoni Pawłowski- 2b

I miejsce

 

wyróżnienie

2

Konkurs Literacko Multimedialny

"Rok 2016 rokiem Henryka Sienkiewicza”

Międzyszkolny

Pikoń Jan

 

Bronikowski Adam

I miejsce

III miejsce

 

3

Konkurs Literacko- Multimedialny

„Józef Piłsudski”
Międzyszkolny Igor Sosna II miejsce
4

Multimedialno-religijny

„Św. Franciszek w oczach uczniów”
Ogólnopolski

Filip Simon

Michał Wojna

II  miejsce

wyróżnienie
5 „Nie hejtuj” Szkolny Igor Sosna I  miejsce
6

IV Międzyszkolny Konkurs Literacko-Multimedialny

Międzyszkolny

Hanna Mikuła

Kamila Kociołek

 Igor Sosna

III miejsce   III  miejsce

wyróżnienie

Konkursy przyrodnicze

1

Ekoturniej

Międzyszkolny

Hanna Mikuła

Mikołaj Rojek

Szczepan Utratny

Michał Bainczyk

 

III miejsce

2

Karuzela ze Shweitzerem

Międzyszkolny

Adam Bronikowski

Szczepan Utratny Paweł Fligier

Jan Kostempski

Paweł Żuchowicz

Mikołaj Rojek

 

IV miejsce

 

 

 

Vmiejsce

3

Cztery żywioły

Międzyszkolny

Anna Jędrzejowska

Natalia Tomala

Kacper Łaba

Minkina Bartek

III miejsce

4

Ekocuda

Międzyszkolny

Kacper Łaba

Hugo Chrzanowski

II miejsce

5

Konkurs badawczy

Miejski

Mateusz Wilk

Hugo Chrzanowski

Jakub Trzepacz

Anna Jędrzejowska

I miejsce

6 Naukowa Liga Przyrodnicza Miejski Jan Kostempski, Paweł Fligier, Michał Bainczyk II miejsce
7 Mam prawo do ochrony prywatności i swoich danych osobowych Miejski

Aleksandra Pietrowicz

Amelia Swaczyna 

Michalina Zając

I Miejsce

II miejsce

III miejsce

8 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy Miejski

Jan Kostempski

Michał Bainczyk

Paweł Fligier

I miejsce
9 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy Miejski

Aleksandra Cyparska

Hanna Mikuła

Mikołaj Rojek

II miejsce
10 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy Miejski

Michał Wojna

Tomasz Troll

Stanisław Oleszczak

IV miejsce
11 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy Wojewódzki

Jan Kostempski

Michał Bainczyk

Paweł Fligier

II miejsce
12 Konkurs wiedzy krajpznawczej Wojewódzki

Jan Kostempski

Michał Bainczyk

I miejsce
13 Matematyka okiem przyrodnika Miejski

Paweł Żuchowicz

Mikołaj Rojek

II miejsce
14 Konkurs Ekologiczny Miejski

Hanna Mikuła

Mikołaj Rojek

Paweł Żuchowicz

III miejsce
15 Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny Wojewódzki Bartosz Minkina I miejsce
16 Ekorajd Powiatowy

Jan Kostempski

Hanna Mikuła

Mikołaj Rojek

Anna Jędrzejowska

 

I miejsce
17 Natura w obiektywie Miejski Bartosz Minkina III miejsce
18 Jest czadowo -wiersz ekologiczny Powiatowy

Oliwia Rybka 

Anna Jedrzejowska

Wyróżnienie
19. VI Konkurs

„I Ty możesz zostać Marią Skłodowską Curie”


Powiatowy Michał Bainczyk II miejsce
Zawody sporotwe
  Otwarte Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce Miejski

Jan Pikoń                  

Oliwia Graboś        

 Natalia Mieczyńska  

 

Drużyna SP 9

I m w biegu na 200m

  II m w pchnięciu kulą

II m w biegu na 60m

IV miejsce w klasyfikacji generalnej

  Turniej Międzyszkolny chłopców i dziewcząt dla klas 4 w RINGO Międzyszkolny Drużyna SP 9 II miejsce
  Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Miejski Drużyna SP 9 IV miejsce w rejonie 
  Mistrzostwa Gliwic w mini piłce siatkowej chłopców Miejski

Michał Drabik

Wojciech Buczny

Jakub Caban

Gajdzik Tomasz

Simon Filip

Łomiec Paweł

Wojna Michał

Gazdowicz Mateusz

Czernel OLiwier

Fabry Jerzy

Pająk Karol

Damulewicz Adam

 

 

III miejsce w Gliwicach

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć