Klauzula informacyjna

Sukcesy uczniów klas 4-8 2018/19 Sukcesy uczniów klas 4-7 2017/2018 Sukcesy uczniów kl.0-3 w roku szkolnym 2017/2018 Prymusi 2017/2018

Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów klas 4-8 2018/19

Udział uczniów w konkursach

 

Lp.

Nazwa

Zasięg

Uczestnicy

Miejsce

Konkursy matematyczne

1

 

     
         
Konkursy z języka polskiego
1        
Konkursy z historii
1.        
         

Konkursy z plastyki

1. Międzynarodowy Konkursy Plastyczny „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat...”  międzynarodowy Anna Jędrzejowska 6a   I miejsce
         
Konkursy muzyczne
1. II Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej
i Historycznej  „Nad nami Orzeł Biały”
w Tychach          
wojewódzki  Zespół Wokalno – Instrumentalny „Dziewiątka”  
2. 

VI Powiatowo - Miejski Konkurs Pieśni
Patriotycznej w Gliwicach                                                             

miejski  Zespół Wokalno – Instrumentalny „Dziewiątka”  
3.  X Wojewódzki Festiwal Pieśni
i Piosenki Patriotycznej
w Wielowsi                                                        
wojewódzki   Duet:  Aleksandra Stangel  i Helena Koszałka  
4. 

X Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Wielowsi                                                          

wojewódzki zespół wokalno-instrumentalny 9-tka  
5.

 XIII Miejski Konkurs Kolęd I Pastorałek    

miejski zespół wokalno-instrumentalny 9-tka  
6..  XX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży                                                               wojewódzki zespół wokalno-instrumentalny 9-tka  
7 Konkurs „Odzyskanie przez Polskę niepodległości"          
 
Rejonowe eliminacje wojewódzkie zespół wokalno-instrumentalny 9-tka

 

8.  

GGMT „ZWIASTUNY”   

miejski zespół wokalno-instrumentalny 9-tka  
Konkursy przyrodnicze
  Gliwicka Liga Naukowców miejski Jan Kostempski,Hanna Mikuła,
NataliaTomala 
4 miejsce
  Laury Prezydenta Miasta Gliwice miejski Jan Kostempski,
Michał Wojna,
Hanna Mikuła
osiągnięcia w dziedzinie tyurystyki- Laur
Konkursy informatyczne 
         
Konkursy z techniki
         
Zawody sportowe
1. Otwarte Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce miejski 

Zofia Bornus kl.Va     

 

Jan Rajchel kl. IVb   

Jan Rajchel kl. IVb,
Oskar Śliwiński kl. IVb, 
Jacek Zięba kl. IVa,
Łukasz Kuczka kl. IVb

 

Jan Rajchel          kl. IVb      

Łukasz Kuczka    kl. IVb     

  Oliwier Czernel    kl. VIb  

   Oliwier Czernel    kl. VIb    

 Zofia Bornus kl. Va,
Lena
Jankowska kl.  Va, 
Zofia Konderak kl. IVa,
Lena Skibińska kl. IVb

I miejsce: skok w dal z miejsca , bieg 25 m

I miejsce :bieg na 25m    

 

I miejsce: sztafeta chłopców rocznik 2008 i mł.

 

  II miejsce: skok w dal z miejsca

II miejsce:bieg na 25m

 

II miejsce: bieg na 400m 


III miejsce: pchnięcie piłką lekarską 3kg 

 

III miejsce:: sztafeta dziewcząt rocznik 2008 i mł.            

2. XVII Eko rajd rowerowy o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice miejski

Filip Simon

Łukasz Wawrzacz

I miejsce

II miejsce

3. XVI Rajd pieszy o Puchar Jesieni 2018 " Patrioci nie tylko od swięta" z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości miejski Maks Tymków, Wiktor Pawlas, Igor Grasza, Maciej Sidorski, Katarzyna KLos, Miron Nowak, Weronika Weretycka, Aleksandra Ratecka I miejsce


 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć