PRYMUSI KLASY 4-8 Sukcesy uczniów kl. 4-8 , 2019/20 Sukcesy uczniów kl.0-3 w roku szkolnym 2018/2019 Sukcesy uczniów klas 4-8 2018/19 Sukcesy uczniów klas 1-3 w roku szkolnym 2019/2020

Sukcesy uczniów

PRYMUSI KLASY 4-8

Prymusi  w roku szkolnym 2019/20

 

 

Klasa 4a

Lena Belzyt, Grzegorz Burdek, Estera Janik-Videira, Szymon Lupierz, Filip Morel, Emilia Ochałek, Katarzyna Osięglewska, Maja Palińska, Magdalena Tomaszewska, Amelia Walczak

 

Klasa 5a

Nina Ciążyńska, Martyna Dziużańska, Mateusz Głód, Magdalena Grabysz, Lena Jankowska, Filip Kiczan, Paweł Klemens, Zofia Konderak, Nina Pawlak, Pola Rojek, Wiktoria Schwedler, Jacek Zięba

 

Klasa 5b

Lena Bielińska, Maciej Hryniewicz, Barbara Komar, Łukasz Kuczka, Hanna Michalak, Filip Przybylski, Jan Rajchel, Lena Skibińska, Marta Stangel, Oskar Śliwiński, Kacper Wolny, Hanna Zacharska, Tomasz Żmijewski

 

Klasa 5c

Joanna Drożniak, Dominika Kościarz, Zofia Kusz, Jan Myszczyszyn, Kamila Richter, Wiktoria Sojka,  Stanisław Sosnowski, Maciej Szmyd, Michalina Wilczek

 

Klasa 5d

Maciej Herman, Agata Kołtowska, Marta Łyda, Ewa Mróz, Szymon  Rydel, Lena Wiśniewska

 

Klasa 5e

Lidia Wiora

 

Klasa 6a

Zofia Bornus,  Amelia Justyna Cieśla, Maksymilian Głażewski, Wiktor Kluj, Magdalena Kocur, Julia Konieczna, Wiktoria Maślanka, Hanna Skibińska,  Igor Zięba

 

Klasa 6b

Jakub Bielak, Iga Hebda, Kaja Jankowska, Inez Juriewicz Marques Fazenda, Hubert Klinik, Alicja Klyta, Klara Kogut, Hanna Kruszyńsja, Aleksandra Mielcarek, Julia Olszańska, Przemysław Smyczyk, Szymon Sternal, Marta Śmieja, Bartosz Trzop, Karolina Winczura, Maria  Zając, Dominika Zgraja, Aleksandra  Żuchowicz  

 

Klasa 6d

Dominika Brzoza, Jan Franz, Antonia Kruszyńska, Anna Rzeźniczek, Ewa Stankiewicz, Maja Wieczorek, Jakub Wieczorek

 

Klasa 7a

Radosław Barylak, Magdalena Dziużańska, Alicja Grzeszek, Oliwia Halota, Henryk Kaźmierczak, Wiktoria Michalska , Bartosz Minkina, Michał Owsiński, Aleksandra Stangel 

 

 Klasa 7b

Martyna Jeziorska, Wojciech Polakiewicz, Malwina Śliwińska, Grzegorz Szejka, Aleksandra Tartanus

 

Klasa 8a

Maksymilian Rogalski

 

Klasa 8b

Barbara Fabian, Mateusz Gazdowicz, Katarzyna Klos, Jan Kostempski, Maja Kruszyńska, Karolina Lenczyk, Hanna Mikuła, Aleksandra Nowak, Miron Nowak, Monika Patkowska, Marta Radziewicz-Winnicka, Aleksandra Ratecka, Mikołaj Rojek, Oliwia Rybka, Maciej Sidorski, Filip Simon, Hanna Staroń, Tomasz Troll, Patrycja Tustanowska, Weronika Weretycka, Marta Wiora

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć