Wyprawka szkolna Katalog wydatków Wniosek

SZKOLNY KATALOG WYDATKÓW DO REFUNDACJI

W RAMACH STYPENDIUM SZKOLNEGO O CHARAKTERZE SOCJALNYM DLA UCZNIÓW

w roku szkolnym 2010/2011

1. Koszty związane z zakupem podręczników do nauki i zeszytów ćwiczeń według spisu ustalonego przez szkołę na dany rok szkolny

2. Koszty związane z zakupem pomocy naukowych (słowniki, leksykony, encyklopedie, lektury szkolne, atlasy, kalkulator, biurko, krzesło biurowe, okulary korekcyjne, itp.), zestawy komputerowe (notebook, stacja dysków, monitor, klawiatura, myszka, drukarka, skaner itp.) wrazz oprogramowaniem (Windows, Vista, Office, programy i gry edukacyjne), za wyjątkiem biurowych urządzeń wielofunkcyjnych.

3. Koszty zakupu stroju sportowego niezbędnego do zajęć z wychowania fizycznego (adidasy, halówki, tenisówki i inne obuwie sportowe), dres, bluza sportowa, spodnie sportowe, koszulka sportowa, T-Shirt, spodenki sportowe, skarpety sportowe, getry, legginsy itp.)

4. Koszty zakupu przyborów szkolnych i pomocy dydaktycznych, (w tym m.in. plecak, tornister, piórnik szkolny, itp.)

5. Koszty związane z zajęciami edukacyjnymi wykraczającymi poza zajęcia szkolne

a)  koszty związane z zajęciami wyrównawczymi

b)  koszty związane z zajęciami specjalistycznymi

c)  koszty związane z innymi zajęciami realizowanymi poza szkołą