WF Z KLASĄ Szkoła Promująca Zdrowie Trzymaj formę Owoce w szkole Szklanka mleka Żywienie na wagę zdrowia Szkoła na Stadionie – uczę się sportowych emocji KAŻDY Z NAS MOŻE BYĆ DOBRYM RODZICEM Zajęcia z mini siatkówki dla dzieci klas I-III w ramach miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów antyalkoholowych Nie Pal Przy Mnie Proszę - program antynikotynowy Zachowaj Trzeźwy Umysł Przyjaciele Zippiego Ja potrafię, Ty potrafisz Klub Szkół UNICEF Wszystkie kolory świata- Razem dla dzieci z Unicefem Dziecko Świadek Kącik zdrowia Pierwsza pomoc- materiały szkoleniowe Gwiazdka dla Afryki Wszawica- podstawowe informacje

Program „Szkoła na Stadionie – uczę się sportowych emocji

Nasza szkoła od roku szkolnego 2015/2016 bierze udział w programie "szkoła na stadionie", gdzie wspólnie z GKS Piast staramy sie kształtować sportowe zachowania wśród naszych uczniów.

GKS PIAST Gliwice prowadzi rozmaite formy promocji sportu wśród dzieci i młodzieży naszego miasta w ramach własnych inicjatyw jak również współuczestniczy w akcjach innych partnerów.

Celem programu jest :

gify piłka nożnapropagowanie właściwych postaw w zakresie kibicowania i współzawodnictwa sportowego

gify piłka nożnauatrakcyjnienie formy działań wychowawczych prowadzonych przez placówki oświatowe

gify piłka nożnapromowanie zdrowego sportowego trybu życia

gify piłka nożnamożliwość przeżywania wspaniałych emocji poprzez uczestnictwo w ważnych wydarzeniach sportowych naszego miasta

Założenia organizacyjne:

gify piłka nożnakarty kibica dla chętnych uczniów zostaną ufundowane przez sponsora

gify piłka nożna  nowością wprowadzona w tym roku jest cena biletu dlA DZIECI DO LAT 13 W CENIE  1zł, dla dzieci powyżej 13 roku zycia cena biletu wynosi 5zł. Osoba dorosła za wejście na mecz również płaci 5zł.

gify piłka nożnaNowościa jest również zmiana sektora, sektorem szkolnym jest sektor N.

gify piłka nożna

Aby przyjść na mecz należy:

zgłosić się do osoby odpowiedzialnej z ramienia szkoły, podać imię nazwisko, PESEL wszystkich osób chcących wybrać sie na mecz. Szkoła przesyła liste do klubu z danymi osób i juz nastepnego dnia mozna odbierać bilety w specjalnie przeznaczonej kasie na stadionie- kasa nr 2.

Na mecze przychodzą uczniowie ze swoimi opiekunami pełnoletnimi, dla których bilet kosztuje również 5zł.

gify piłka nożna

GKS Piast S.A. ogłasza również konkurs dla szkół. Szkoła, której procentowa liczba zamówień okaże się najwieksza w stosunku do liczby uczniów, otrzyma nagrody,jakimi będą bony do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego w kwotach 2500 zł ( I miejsce), 1500 zł( II miejsce), i 1000 zł( III miejsce).

Zapraszamy wszystkich do kibicowania i oglądania meczy !!!

Osobą odpowiedzialną z ramienia szkoły jest Pani Ewa Gołąb n-l WF.