Kryteria przyjęcia-uchwała Kryteria przyjęcia ustawowe Terminy naboru -zmiana Wyprawka Sprawy organizacyjne 2020/2021

Zapisy do oddz. przedszkolnego

Kryteria przyjęcia-uchwała

Link do rekrutacji przez system elektroniczny:  https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gliwice/News

Informujemy, że po zarejestrowaniu, dokumenty należy wydrukować, powinny być podpisane przez obojga rodziców i dostarczone do szkoły od dnia 29.07.2020r., do dnia 03.08.2020r., zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Szanowni Państwo,

prosimy o dokładne przeczytanie poniższego teksu:

1/ Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie papierowo – bez wsparcia elektronicznego systemu rekrutacji.

2/ Zgodnie z zarządzeniem PM 2114/2020 z dnia 18 marca 2020 r. w terminie od 29 lipca 2020 r godz. 9:00 do 3 sierpnia 2020 r. godz. 15:00 – chętni rodzice mogą złożyć w siedzibie jednostki wniosek o przyjęcie.

3/ Druki będą dostępne także na stronie www.gliwice.eu w zakładce Edukacja / rekrutacja do przedszkoli i na stronie szkoły (w holu szkoły można pobrać wydrukowany komplet druków).

4/ Dokumenty należy składać w siedzibie szkoły.

5/ W polu LISTA WYBRANYCH PRZEDSZKOLI I GRUP WEDŁUG

KOLEJNOŚCI PREFERENCJI mogą znajdować się wyłącznie placówki biorące

udział w rekrutacji uzupełniającej (nie dowolne wybrane przez rodziców).

6/ Rodzice wskazujący więcej niż jedną placówkę, muszą złożyć osobne wnioski w

każdej z dostępnych placówek max. w 3 – uwaga na zakres wiekowy – większość

miejsc dedykowana jest 5 ,6-latkom (SP nr 9 w Gliwicach – 6-latki, rocznik 2014)

7/ Oferta dostępnych miejsc w placówkach, w których po zakończeniu I etapu

postępowania i etapu wskazywania miejsc, nadal pozostały wolne miejsca zostanie

opublikowana dla rodziców na stronie www.gliwice.eu w zakładce EDUKACJA.

Znalezione obrazy dla zapytania: strzałka w dółPliki do pobrania :

KRYTERIA_NABORU.pdf

Gliwice_kandydat_wniosek_do_recznego_wypelnieiania_REKRUTACJA_UZUPELNIAJACA(1).docx

Wzor_oswiadczenia_kryterium_wielodzietnosci_2020__pdf_1_txt_(1).pdf

Wzor_oswiadczenia_polozenie_przedszkola_pdf_txt_(1).pdf