PRYMUSI KLASY 4-8 Sukcesy uczniów kl. 4-8 , 2019/20 Sukcesy uczniów kl.0-3 w roku szkolnym 2018/2019 Sukcesy uczniów klas 4-8 2018/19 Sukcesy uczniów klas 1-3 w roku szkolnym 2019/2020

Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów kl. 4-8 , 2019/20

Udział uczniów w konkursach

 

Lp.

Nazwa

Zasięg

Uczestnicy

Miejsce

Konkursy matematyczne

1.

Konkurs przedmiotowy z matematyki wojewódzki Tomasz Troll półfinalista
2. Alfik matematyczny  ogólnopolski

Maciej Hryniewicz

Klara Kogut

2 miejsce

32 miejsce

3. Konkurs Fotograficzny – Matematyka w obiektywie”  międzynarodowy   czekamy na wyniki
4. „ Młodzicy - liga zadaniowa”  Ogólnopolski  Trwa od października 2019 do czerwca 2020   
5. Ogólnopolska XV Olimpiada Matematyczna Juniorów   Ogólnopolski  Mikołaj Rojek Tomasz Troll, Marta Wiora   Przeszli do 2 etapu ( na 93 osoby w kraju) 
       

 

Konkursy z języka polskiego
  Konkurs poezji w Zabrzu wojewódzki Anna Jędrzejowska Laureatka
  Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego wojewódzki Hanna Mikuła II etap rejonowy
  Alfik humanistyczny ogólnopolski

Aleksandra Stangel

Lena Bielińska

 

Patrycja Tustanowska   

Hanna Mikuła 

Katarzyna Klos 

Barbara Fabian 

Jan Kostempski 

Karolina Łenczyk 

 

Miron Nowak 

Martyna Jeziorska 

24

6

 

 

 

 

wynik bardzo dobry

 

 

 

 

wynik dobry

Konkursy z j. angielskiego
  Konkurs pzedmiotowy   ogólnopolski

Katarzyna Klos  

 Przemysław Smyczyk  

przeszli do II etapu
Konkursy z historii
  Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Informatyczny "100-lecie Powstań Śląskich” miejski

Hanna Mikuła   

  

 Monika Patkowska i Patrycja Tustanowska  

II miejsce

 

wyróżnienie

Konkursy z plastyki

  „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową metodą haftu matematycznego”  międzyszkolny Hubert Klinik 6b  II miejsce
  „Cmentarz miejsce zadumy”  międzyszkolny

Lena Bezylt kl 4a  

Alicja Grzeszek kl. 7a, 

Antoni Kukuła, kl. 6d  

Mateusz Gazdowicz, kl. 8b 

Mikołaj Rojek kl 8b ,  Filip Simon kl 8b 

I m-ce 

I m-ce 

II m-ce 

II m-ce 

III m-ce 

Konkursy muzyczne
  VIII Powiatowo - Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej w Gliwicach  powiatowy

Zespół Wokalno – Instrumentalny „Dziewiątka”  

 

Solistka Aleksandra Stangel 

II miejsce 

 

 

 I miejsce 

  XV Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek  miejski Zespół Wokalno – Instrumentalny „Dziewiątka”  I miejsce
Konkursy przyrodniczo-geograficzne
  Konkurs ekologiczny  międzyszkolny Bartosz Mankina, Aleksandra Stangel, Magdalena Dziużańska 7a   III miejsce 
  Liga Młodych Naukowców - "Pierwiastki Życia"  międzyszkolny

Jan Kostempski 8b 

Tomasz Troll 8b 

Weronika Wertycka 8b 

uczniowie zdobyli 6 miejsce 
  Międzywojewódzki Konkurs przyrodniczy organizowanego przez Nadleśnictwo Rudziniec międzywojewódzki Julia Olszańska i Karolina Winczura z 6 I, II, III etap ( ostatecznie bez miejsca na podium) 
Konkursy informatyczne 
  Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Informatyczny "100-lecie Powstań Śląskich”   miejski

Hanna Mikuła   

  

 Monika Patkowska i Patrycja Tustanowska  

II miejsce

 

wyróżnienie

Konkursy z techniki
     
         
Zawody sportowe
1. Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Lekkiej Atletyce w ramach Mitingu im. Zenona Sęka miejski 

Oliwier Czernel 7c -bieg na 300m 

 Oliwier Czernel 7c – skok w dal 

Jan Rajchel 5b -bieg na 60m 

 Jan Rajchel 5b-skok w dal 

 Wiktoria Michalska 7a-skok w dal 

 Marta Śmieja 6b-bieg na 60m 

 Ola Mielcarek 6b-bieg na 200m 

 Kornelia Zawada7a- bieg na 100m 

Maks Tymków 8b -bieg na 600m 

 Ola Stangel 7a-bieg na

600m 

Grzegorz Leszkoven 8b-

w dal

 

 

 I miejsce 

 
II miejsce

II  miejsce

 III miejsce

 II miejsce

  III miejsce

  

III miejsce 

 

III miejsce

 

III miejsce  

III miejsce

III miejsce

 

2. XVIII Eko rajd rowerowy o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice miejski

Zosia Bornus

Basia Komar

I miejsce

II miejsce

3.        
5. Rejonowe zawody Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców rejonowe

drużyna dziewcząt: Lena Jankowska 5a, Nina Gołębiowska 6b, Ola Mielcarek 6b, Ola Żuchowicz 6b, Hanna Skibińska 6a, Malwina Milewska 6a 

 drużyna chłopców: 

Maks Tymków 8b, Mikołaj Rojek 8b, Filip Simon 8b, Grzegorz Leszkoven 8b, Adam Bogacz 7a, Oliwier Czernel 7c 

 II miejsce w Gliwicach

 

 

III miejsce w Gliwicach

 

 

 

6.  Turniej międzyszkolny w futsalu dla klas 4-6  miejski  drużyna chłopców kl.5 i 6  W trakcie rozgrywek 
  Mistrzostwa Gliwic w koszykówce kl. 6  powiatowy drużyna chłopców kl.5 i 6  6 miejsce 
  Mistrzostwa Gliwic w piłce nożnej   powiatowy drużyna chłopców kl.5 i 6  Nie wyszli z grupy 
  Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w szachach  ogólnopolski

Maciej Hryniewicz  

Joanna Hajdukiewicz  

II miejsce

33 miejsce

         
         


 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć