9-tka na facebooku ! Polub nas : )

Logowanie do E-dziennika

Sobota 23.06.2018

Witamy w SP 9 w Gliwicach

Drodzy Uczniowie, na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

• Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Chciałam Państwa poinformować, że zgłosiłam wraz z Radą Osiedla Śródmieście 2 projekty do Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego, które przeszły do I etapu, są to:

1. Monitoring wizyjny wewnętrzny i zewnętrzny na kwotę 55 000 zł

2. „Bo nauka to najlepsza zabawa” – pracownia chemiczno-fizyczna – zajęcia laboratoryjne – na kwotę 43 000 zł.

Proponuję aby klasy 0-III oddawały głosy na projekt nr 1 natomiast klasy IV-VII na projekt nr 2

Drugi etap w/w projektów polega na głosowaniu przez mieszkańców Gliwic, muszą to być osoby, które ukończyły 16 lat, nie muszą być mieszkańcami Śródmieścia, natomiast muszą mieć meldunek na pobyt stały w Gliwicach.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca 2018r.( piątek) na boisku szkolnym

godz. 8.30: klasy 4-7

godz. 10.00: klasy 0-3

Serdecznie zapraszamy!

• Przedstawiamy Państwu propozycje organizowanych corocznie Wakacji dla dzieci przez MZUK.
    Bezpłatne sportowe zajęcia dla dzieci odbywają się po zakończeniu roku szkolnego i trwają aż do końca sierpnia. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci - dla niektórych jest to jedyna możliwa atrakcja w wakacje. Zachęcamy do udziału.  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej MZUK Gliwice

Serdecznie zapraszamy .

Wakacje z MUZK-iem ! - Obrazek 1Wakacje z MUZK-iem ! - Obrazek 2Wakacje z MUZK-iem ! - Obrazek 3Wakacje z MUZK-iem ! - Obrazek 4

• Podobny obraz

FESTIWAL SPORTU w SP 9
    dla dzieci i rodziców klas 0-3

Dyrektor szkoły, Rada Osiedlowa Gliwice Śródmieście oraz nauczyciele WF  Szkoły Podstawowej  nr 9 w Gliwicach serdecznie zapraszają rodziców klas 0-3 wraz ze swoimi dziećmi na Festiwal Sportu organizowany w naszej szkole (na boisku szkolnym a w razie niepogody w sali gimnastycznej).

Festiwal Sportu odbędzie się 18 czerwca 2018r. (poniedziałek)
    od godz. 16.00- 18.00.

Na każde dziecko czeka medal, dyplom oraz nagrody wszystko ufundowane przez Radę Osiedlową Gliwice Śródmieście i SP 9.
             W tym dniu przygotowaliśmy liczne atrakcje sportowe dla dzieci i rodziców tj. tory przeszkód, zabawy, pokazy min. pokaz koszykówki  zawodników GTK . Zapraszamy również do naszej darmowej kawiarenki na kiełbaski z grilla, kawę,

•  - Obrazek 1

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym sukcesie naszej szkoły.

Jak już wcześniej informowałam, przystąpiliśmy do konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

30.05.2018r. otrzymaliśmy informację, że jesteśmy finalistami konkursu na utworzenie szkolnej ekopracowni „Zielona Pracownia 2018”.

Na konkurs wpłynęło 127 wniosków, z czego 68 szkół otrzyma dofinansowanie.

• Informujemy, że opłata za obiad wynosi : za miesiąc  marzec- 80zł, kwiecień- 76 zł, maj 72 zł, czerwiec - 56 zł

Należność za obiady prosimy wpłacać na konto do 1-szego każdego miesiąca:

ING BANK ŚLĄSKI  nr. konta:  48 1050 1285 1000 0002 0350 6274

Zgodnie z zarządzeniem dyrektora szkoły nr 1/09 (dostępne na stronie www) nie ma odpisów za niewykorzystanie abonamentu obiadowego w m-cu grudniu i czerwcu.

Stawka za obiad nie ulega zmianie i wynosi 4 zł.

Jadłospis jest wywieszany na korytarzu szkolnym przy wejściu, oraz w marę możliwości na bieżąco na stronie internetowej.

•

http://www.fundacjaradan.org/files/layout/images/radan_logo.png    Szanowni Państwo,

W imieniu Pani Dyrektor oraz nauczycieli wychowania fizycznego pragniemy wyrazić serdeczne podziękowanie za wsparcie, jakiego Państwo udzielili naszej szkole, wyrażone odpisem 1% podatku na Fundację RADAN, a tym samym na sprzęt sportowy dla naszej szkoły.

Z Państwa odpisów udało się uzyskać kwotę 1896,50 zł.

Z pozyskanych w ten sposób środków został zakupiony sprzęt sportowy: piłki nożne do gry na boisku, zestawy TRX, kolce lekkoatletyczne, taśmy do ćwiczeń, lotki do badmintona. Sprzęt ten będzie wykorzystywany w czasie lekcji i zajęć pozalekcyjnych. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się do poprawienia sprawności fizycznej naszych uczniów oraz do uatrakcyjnienia prowadzonych zajęć.

• Warszawa, 18 maja 2018 r.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum,

wdrażanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum.