Nawigacja

Harmonogram kółek Harmonogram konkursów i imprez szkolnych

Kółka Zainteresowań

Harmonogram kółek

 

Nasze motto : „Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi”

 

KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

 

L.p.

Nauczyciel

 

Nazwa kółka

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1. Bach-Cepok Marzena

Przygotowanie do sprawdzianu  

Konsultacje dla uczniów (poprawa,sprawdzianów)

 

wtorek

 

piątek

7.05-7.50

 

14:40-15:25

207

 

207

2. Bałdyga Agnieszka

Konsultacje dla uczniów kl.3d(poprawa,sprawdzianów)

poniedziałek 13.35-14.30 112
3. Błach Iwona

Kółko czytelnicze

„Razem z książką”

środa

11.40-12.25 s.207
4. Bochoń Bettina

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Konsultacje dla uczniów (poprawa,sprawdzianów)

piątek

 

środę

14:40-15:25

 

13:35-14:30

 
5. Bulska Aleksandra Kółko teatralne środa 16.00-17.00 sala zerówki
6. Domańska Alina

Kółko plastyczne dla klas młodszych

 

 

poniedziałek 8.45-9.30 004

7.  

Floryan Aldona

Kółko plastyczne

wtorek 13.45-14.30 006

8.     

Aldona Floryan

Piotrowska Joanna

Kółko wokalno-taneczne

wtorek

14.40- 15.25 009

9. 

 Gołąb Ewa

Gimnastyka korekcyjna

klasa 1 a + 1c

klasa 1b+ 1c

klasy 2-3

klasy 4-7

 

 

 

w poniedziałek

w środę

wtorek

czwartek

 

7.10- 7.55

16.15-17.00

16.15- 17.00

16.15-17.00

sala gimnastyczna

sala gimnastyczna

sala gimnastyczna

sala gimnastyczna

10.

Jarnutowska Agnieszka

Kółko turystyczno - krajoznawcze 

Kółko wolontariatu (co 2 tygodnie)

Konsultacje dla uczniów 5-7

 

czwartek

 

poniedziałki

poniedziałek

14.40 - 15.25

14.40 - 15.25

12.50 - 13.35

109) gab. geo-przyrodniczy

(109) gab. geo-przyrodniczy

(109) gab. geo-przyrodnicze

11. Jaskółka Beata

 Konsultacje dla kl.6c

wtorek 8.00-8.45 s.212
12. Koczur Mirosława Sks piłka nożna kl.4-7

wtorek

piątek

7.00-7.45

7.00-7.45

sala gimnastyczna
13. Krasińska Edyta

"Laboratorium języka polskiego"

Konsultacje dla uczniów

z j.polskiego

wtorek

środa

8.00-8.45

14.40-15.25

103

103

14. Lewandowska Marta

Kółko przyrodnicze kl.7

piątek

14.40-15.25

 

 
15. Majka Tomasz

Piłka ręczna kl.4-7

 

wtorek

czwartek

16.20-17.05

16.20-17.05

sala gimnastyczna
16. Maliszewska Joanna

Kółko z j. angielskiego dla klas 3

Konsultacje dla uczniów kl.1-3

wtorek

piątek

 

13.45-14.30

12.50-13.35

s.multimedialna

s.multimedialna

17. Mazgaj Marzena

"Szanujemy i poznajemy mowę ojczystą"

 

czwartek

8:50 do 9:35

102

18. Orlikowska Aldona

Kółko historyczno-geograficzno-przyrodnicze kl.4-7

poniedziałek

czwartek

12.50-13.35

13.45-14.30

206

102

19. Pasella Bogumiła

Kółko języka angielskiego

Konsultacje dla uczniów

piątek

czwartek

8.00-8.45

14.40-15.25

103

211

20. Poloczek Izabela

Gry i zabawy ruchowe

poniedziałek piątek

7.00-8.00

11.30-12.30

świetlica szkolna
21. Rajchel Bożena

Gry sportowo-rekreacyjne kl. IV-VII -

Lekka atletyka kl. IV-VII

poniedziałek

piątek

16.20-17.05

7.00-7.50

sala gimnastyczna

sala gimnastyczna

22. Proniewicz Maria

Kółko wspomagające kl.0

środa 13.00- 13.45 sala zerówki
23. Ratecka Magdalena

Kółko wolontariatu kl.5-7

czwartek

14.40-15.25 202
24. Sherzai Najib

Kółko informatyczne kl. III

Kółko informatyczne kl. IV-VII

 

czwartek

środa

12:50 -13:35

13:45 -14:30.

210

210

25. Stanisławska Edyta

Koło informatyczne dla klas 1-3

poniedziałek

14:40-15:25

gabinet informatyczny

26.

Stanisławska Edyta

Ratecka Magda

Koło twórczości własnej

wtorek

13.45-14.30

14.40-15.25

pracownia plastyczna

 

27. Śmietanka Beata

Kółko matematyczne kl.7

Kółko matematyczne

dla 4b

Kółko matematyczne dla klas 4-7

środa

wtorek

 

piątek

14.40-15.25

8.50-9.35

 

7.10-7.55

s.multimedialna

211

 

102

28.

Śmietanka Beata

Pieszka Wojciech

Kółko muzyczne

poniedziałek

14.40-15.20 harcówka
29. Świerdza Małgorzata

Kółko matematyczne

piątek 9.45-10.30 s.103
30. Szczechowiak Dorota

Kółko języka niemieckiego

czwartek 14.40-15.25 s.206
31.

Turczak

Izabela

Kółko matematyczne kl.2

środa 13.45-14.30 s.010
32. Tutka Wojciech

Kółko podróżnicze kl.1-3

środa 15.00-17.00 świetlica
33. Wolak Beata

Kółko informatyczne kl.0 

Kółko czytelnicze

wtorek

poniedziałek

13.35-14.30

14.45-15.30

sgabinet         j. angielskiego

biblioteka

34. Zajdel-Imiela Grażyna

Kółko matematyczne kl.6a i 6b

 

 

środa

8.00-8.45

s.211

35.

Zięba Agnieszka

Kółko "Tangram i matematyka" kl.3

piątek

9.45-10.30

004

36.

Zabuska Ewa

Konsultacje z j.polskiego dla kl.4-7

Przygotowanie do sprawdzianu po kl.8 ( kl.7a i 7c)

 

wtorek

czwartek

14.40-15.25

14.40-15.25

110

110

37.

Madejczyk Stanisław

Kółko Biblijne

wtorek 13.45-14.30 201

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gliwicach
    ul. Sobieskiego 14
    44-100 Gliwice
  • 32 239 13 62

Galeria zdjęć