Nasze Wyniki

Sukcesy Sportowe

Nasze Wyniki

Znalezione obrazy dla zapytania puchar gif ruchomyZapraszamy do śledzenia wpisów na naszym BLOGU gdzie umieszczane są na bieżąco informacje na temat wydarzeń sportowych oraz sukcesy naszych uczniów pod adresem :

Nasza szkoła może  pochwalić się licznymi sukcesami sportowymi. Do najistotniejszych należy zaliczyć zajęcie czołowych miejsc w zawodach siatkarskich, lekkoatletycznych, gimnastycznych, grach zespołowych oraz sportach zimowych tj. narciarstwo.

O sukcesach szkoły świadczą zdobyte puchary i dyplomy. GIF - WIADOMOŚCI 6.gif

Jednak dla nas nauczycieli wf największym sukcesem jest radość dzieci z zajęć, pokonywanie przez nie własnych słabości i aktywny udział w lekcjach wf,  bez względu na poziom swojej sprawności.

Zapraszamy do śledzenia wpisów na naszym BLOGU gdzie umieszczane są na bieżąco informacje na temat wydzarzeń sportowych oraz sukcesy naszych uczniów. pod adresem :

A oto nasze sukcesy

XIX Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim 2014/2015

Od wielu lat nasza szkoła uczestniczy  w Mistrzostwach Gliwic w narciarstwiealpejskim. W tym roku naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów  od 1 do 6 klasy.

W dniu 02.03.2015r.odbyły się Mistrzostwa Gliwic w narciarstwie alpejskim na stoku ZŁOTY GROŃ w Istebnej.
Ośrodek narciarski Złoty Groń mieści się w dolinie rzeki Olzy w Istebnej.Zawody polegały na dwóch przejazdach slalomu giganta.

Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe : Zerówka ; I,II klasa; III i IV klasa; V, VI klasa, osobno chłopcy i dziewczynki.

W kategorii Szkół Podstawowych, nasza szkoła zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Gliwickich Szkół Podstawowych w narciarstwie Alpejskim w roku szkolnym 2014/2015r.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!!

CAM01485

CAM01489

CAM01486

W roku szkolnym 2014/2015  w Rejonowych Międzyszkolnych Zawodach Szkół Podstawowych w mini-piłce siatkowej nasi uczniowie, chłopcy  z klasy sportowej po zaciętej walce zdobyli I miejsce i będą reprezentować Gliwice w rozgrywkach powiatowych.!! Dziewczęta  stanęły również na podium zdobywając III miejsce

Skład drużyn

Wiktoria Twardzik TYMOTEUSZ ZADEBERNY
Małgorzata Krawiec PIOTR BUCZNY
Julia Fijałkowska RADOSŁAW PRZYGOCKI
Dominika Kampka MIŁOSZ GOŁĄB
Aleksandra Kielan MARCIN NIŻANKOWSKI
Aleksandra Gabrys TYMOTEUSZ SŁOMSKI
Natalia Marszał MICHAŁ DYŁO
Dominika Bednarska PAWEŁ WOLNY
Agnieszka Ślusarek JULIAN GRZEGORZEK

GIF B23.gif

W  roku szkolnym 2014/2015 nasi uczniowie w Gliwickiej  Dziecięcej Lidzie Mini Piłki Siatkowej zdobyli I miejsce  w kategorii chłopców !!! Rozgrywki dziewczat jeszcze trwają i życzymy sukcesów.

A oto skład naszej  zwycięskiej drużyny.

TYMOTEUSZ ZADEBERNY
  PIOTR BUCZNY
  RADOSŁAW PRZYGOCKI
  MIŁOSZ GOŁĄB
  MARCIN NIŻANKOWSKI
  TYMOTEUSZ SŁOMSKI
  MICHAŁ DYŁO
  PAWEŁ WOLNY
  JULIAN GRZEGORZEK

Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał Piotr Buczny.

Serdecznie  gratulujemy !!

Wszyscy zawodnicy to uczniowie klasy sportowej 6a

Siatkówka Fireball Polska

Miło Nam poinformawać, że nasz zawodnik Wojciech Kraj, z klasy sportowej 6a, jako jedyny z Gliwic dostał sie do Kadry Wojewódzkiej młodzików na rok 2013. Jest to wielki sukces Wojtka jak i naszych trenerów SP9 i klubu SiKRetu.

Serdeczne gratulacje!!

Klasa  VIa

Od 21 stycznia  2011 bierzemy udział w Gliwickiej Lidze Pływackiej " GLIP" szkół podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice.

Gliwicka Liga Pływacka jest to cykl zawodów pływackich dla uczniów gliwickich szkół w 4 kategoriach wiekowych z podziałem na kategorie chłopców i dziewcząt.

Zawody odbywają się na krytej pływalni " Olipijczyk w Gliwicach.

Mimo, iż szkoła nie posiada basenu, coraz większa grupa uczniów bierze udział w zawodach pływackich, osiągając bardzo dobre wyniki w miejskich zawodach pływackich.

Znalezione obrazy dla zapytania animowane gify pływanie