9-tka na facebooku ! Polub nas : )

Logowanie do E-dziennika

Sobota 26.05.2018

Witamy w SP 9 w Gliwicach

Drodzy Uczniowie, na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

•

http://www.fundacjaradan.org/files/layout/images/radan_logo.png    Szanowni Państwo,

W imieniu Pani Dyrektor oraz nauczycieli wychowania fizycznego pragniemy wyrazić serdeczne podziękowanie za wsparcie, jakiego Państwo udzielili naszej szkole, wyrażone odpisem 1% podatku na Fundację RADAN, a tym samym na sprzęt sportowy dla naszej szkoły.

Z Państwa odpisów udało się uzyskać kwotę 1896,50 zł.

Z pozyskanych w ten sposób środków został zakupiony sprzęt sportowy: piłki nożne do gry na boisku, zestawy TRX, kolce lekkoatletyczne, taśmy do ćwiczeń, lotki do badmintona. Sprzęt ten będzie wykorzystywany w czasie lekcji i zajęć pozalekcyjnych. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się do poprawienia sprawności fizycznej naszych uczniów oraz do uatrakcyjnienia prowadzonych zajęć.

• Warszawa, 18 maja 2018 r.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum,

wdrażanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum.

•          Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego w Gliwicach serdecznie zaprasza Rodziców przyszłych klas I i oddziału przedszkolnego  w dniu 07.06.2018 r. o godz. 17:00 na spotkanie organizacyjne nowego roku szkolnego 2018/2019 w sali nr 006 - parter.

Obecność rodziców obowiązkowa w związku z omówieniem ważnych spraw organizacyjnych.

Z poważaniem,

• Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Chciałam Państwa poinformować, że zgłosiłam wraz z Radą Osiedla Śródmieście 2 projekty do Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego, które przeszły do I etapu, są to:

1. Monitoring wizyjny wewnętrzny i zewnętrzny na kwotę 55 000 zł

2. „Bo nauka to najlepsza zabawa” – pracownia chemiczno-fizyczna – zajęcia laboratoryjne – na kwotę 43 000 zł.

Proponuję aby klasy 0-III oddawały głosy na projekt nr 1 natomiast klasy IV-VII na projekt nr 2

Drugi etap w/w projektów polega na głosowaniu przez mieszkańców Gliwic, muszą to być osoby, które ukończyły 16 lat, nie muszą być mieszkańcami Śródmieścia, natomiast muszą mieć meldunek na pobyt stały w Gliwicach.

• WAŻNA INFORMACJA!

23 maja o godz. 15:00 odbędzie się w naszej szkole test kompetencji językowej dla uczniów klas 6 do klasy dwujęzycznej. Test dotyczy uczniów naszej szkoły.

• AKADEMIA ZDROWIA

30.04.2018r. w poniedziałek, w naszej szkole odbyła się Akademia Zdrowia - cykl zajęć, warsztatów o tematyce szeroko rozumianego zdrowia oraz obchody Dnia Niepełnosprawnych .

W Akademii Zdrowia uczestniczyły  klasy 4-7. Zajęcia trwały od 2 lekcji do 4 w sumie 3 godziny lekcyjne.

I tak na pierwszej lekcji odbyła się prelekcja na temat „Cukrzycy u dzieci” , oglądaliśmy film „Lenny uczy o cukrzycy” , który w bardzo interesujący sposób wyjaśnił problematykę tego zagadnienia.

• Informujemy, że opłata za obiad wynosi : za miesiąc  marzec- 80zł, kwiecień- 76 zł, maj 72 zł, czerwiec - 56 zł

Należność za obiady prosimy wpłacać na konto do 1-szego każdego miesiąca:

ING BANK ŚLĄSKI  nr. konta:  48 1050 1285 1000 0002 0350 6274

Zgodnie z zarządzeniem dyrektora szkoły nr 1/09 (dostępne na stronie www) nie ma odpisów za niewykorzystanie abonamentu obiadowego w m-cu grudniu i czerwcu.

Stawka za obiad nie ulega zmianie i wynosi 4 zł.

Jadłospis jest wywieszany na korytarzu szkolnym przy wejściu, oraz w marę możliwości na bieżąco na stronie internetowej.

• Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego "Orzeł Biały - nasza duma" ogłoszonego przez Senat RP wygrał Jakub Trzepacz z klasy 7c!
    Wspaniałe prace do konkursu przygotowały również uczennice klas 6 - Maja Gołąb oraz Marta Radzewicz-Winnicka. Uczniom gratulujemy talentu, pasji i pomysłowości.  Już zaczęliśmy świętować 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

GRATULUJEMY SERDECZNIE i życzymy sukcesów w kolejnym, finałowym etapie.

- Obrazek 1 - Obrazek 2 - Obrazek 3 - Obrazek 4 - Obrazek 5